Strona w budowie... ( 1 )


         Całkiem przypadkiem udało mi się uchwycić dymówki zbierające budulec na  gniazdo. Ostatnio często zabieram ze sobą aparat by potem nie żałować, że go ze sobą nie miałem, tym razem było warto. Spostrzegłem, że para dymówek przysiada kilkanaście metrów ode mnie na ziemi więc podszedłem i ukryłem się za krzakami jak tylko mogłem. Po chwili zjawiły się ponownie i udało mi się zrobić parę fotek, jak się okazało miałem tylko chwilkę, szybko mnie spostrzegły, nie byłem bardzo ukryty do tego ten hałas migawki, odleciały w inne miejsce ale parę zdjęć udał się zrobić. 
One budują gniazdo a ja pracuję nad wyglądem tego bloga i nie tylko. Mam nadzieję, że uda mi cię stworzyć coś ciekawego jak znajdzie się materiał i czas na to pozwoli...jaskółki dymówki
dymówka


Serdeczne dzięki za wszystkie odwiedziny jak również za dodane komentarze, które są śladem odwiedzin, umieszczenie ich jest bardzo proste, wystarczy wpisać tekst i go opublikować - zrezygnowałem z kodu obrazkowego, każdy może  się wpisać(zachęcam do ich umieszczenia, wszystkie uwagi są bardzo dla mnie równie cenne,  jeżeli chcecie się podzielić własną stroną internetową bardzo chętnie ją odwiedzę )
XCU4EPD863N4 

Komentarze

 1. Ja targam sprzęt zawsze i wszędzie :) Zwłaszcza od czasu, gdy "zdjęcia życia" pozostały tylko we wspomnieniach, gdyż akurat nie miałem aparatu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wykorzystane okazje później się mszczą :)

   Usuń
 2. Ja mam tak samo i staram się bez aparatu nigdzie nie ruszać bo zawsze może się zdarzyć coś ciekawego ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mamy wyboru jak nie chce stracić żadnej okazji na faje zdjęcie :)

   Usuń
 3. No wreszcie się zdecydowałeś i odrazu z świetnym gatunkiem wystartowałeś,gratuluję i czekam na więcej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wstrzymywałem się bo nie jest takie proste prowadzenie bloga ale wystartowałem :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za wizytę i pozostawienie po sobie jej śladu
w postaci komentarza:-)

Każdy może postawić komentarz poprzez opcję Anonimowy/ zostawiając namiary na swoją stronę lub profil :-)

Popularne posty